pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
ZABŁYŚNIJ NA DRODZE 2016
Redaktor: Rzecznik   
20.01.2016.
 Przykładowa grafika

Wczorajsze spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Reczu zapoczątkowało kolejny rok realizacji programu „Zabłyśnij na drodze” prowadzonego przez Starostwo Powiatowe w Choszcznie i Komendę Powiatową Policji w Choszcznie.

Czytaj całość
 
BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PODCZAS ZIMOWEGO WYPOCZYNKU
Redaktor: Rzecznik   
19.01.2016.
Przykładowa grafika

Nadchodzą ferie zimowe. Dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki, relaksu w domu i na świeżym powietrzu. Dla ich opiekunów to czas szczególnego zainteresowania się warunkami bezpieczeństwa podczas tego wypoczynku. Dla policjantów to codzienność – a więc kontrole pojazdów, trzeźwości i uprawnień kierujących, stanu technicznego samochodów i autokarów przewożących dzieci. To też patrolowanie nartostrad – pilnowanie porządku oraz reagowanie na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych milusińskich.

Czytaj całość
 
NADCHODZĄ MROZY  APELUJEMY O ROZWAGĘ I POMOC POTRZEBUJĄCYM
Redaktor: Rzecznik   
19.01.2016.
Przykładowa grafika

Aż 72 osoby zmarły od listopada 2015 roku z powodu wychłodzenia organizmu. Od września 2015 roku 29 osób śmiertelnie zatruło się czadem. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz służby podległe apelują o rozwagę, ostrożność i reagowanie na los tych, którzy potrzebują pomocy.

Czytaj całość
 
NIELEGALNY TYTOŃ I SPIRYTUS
Redaktor: Rzecznik   
18.01.2016.
Przykładowa grafika

Choszczeńscy kryminalni współpracując z funkcjonariuszami Urzędu Celnego Sekcji Dozoru w Myśliborzu zabezpieczyli 659 litrów spirytusu i 29, 5 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy o łącznej wartości około 57 tysięcy złotych. Nielegalny tytoń i spirytus należały do dwóch mieszkańców Choszczna. Obaj mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą z art. 65 kodeksu karnego skarbowego. Jeden za przestępstwo, drugi za wykroczenie skarbowe.

Czytaj całość
 
PIĘĆ KOLIZJI
Redaktor: Rzecznik   
18.01.2016.
Przykładowa grafika

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu doszło do pięciu kolizji. W piątek rano na drodze W-151 w Łyskowie zderzyły się trzy pojazdy. 21-letni mieszkaniec Choszczna kierujący oplem zatrzymał się na swoim pasie ruchu, gdy zauważył, że z pobocza wyciągany jest samochód, który wcześniej wpadł w poślizg.

Czytaj całość
 
POLICJANI ZE STARGARDU POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELI SPRZĘTU
Redaktor: Rzecznik   
18.01.2016.
 Przykładowa grafika

16 grudnia 2015 roku w toku prowadzonych czynności na terenie jednej ze stargardzkich posesji funkcjonariusze zabezpieczyli niżej wymienione przedmioty, które mimo niezarejestrowania w systemach policyjnych mogą pochodzić z niezgłoszonego przestępstwa:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 2918