pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości
SKUSIŁA GO DRABINA
Redaktor: Rzecznik   
17.11.2015.
Przykładowa grafika

Pozostawiona na przyczepie samochodowej przed jednym z marketów aluminiowa drabina okazała się zbyt dużą pokusą dla 48-letniego mieszkańca Choszczna. Mężczyzna upewniwszy się, że nikt go nie obserwuje zdjął  wartą około 400 złotych drabinę z przyczepy i odszedł w kierunku pobliskich bloków mieszkalnych. Nie wiedział, że całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu.Po przejrzeniu zapisu monitoringu i wykonaniu dodatkowych czynności policjanci ustalili tożsamość sprawcy kradzieży. Amator cudzej własności został ukarany mandatem, a drabina zwrócona właścicielowi.

Czytaj całość
 
II MIEJSCE REPREZENTACJI CHOSZCZEŃSKICH POLICJANTÓW
Redaktor: Rzecznik   
16.11.2015.
Przykładowa grafika

W rozegranym w ubiegły piątek w Stargardzie Szczecińskim Turnieju Bowlingowym o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim reprezentacja choszczeńskich policjantów zajęła II miejsce.

Czytaj całość
 
ZAGINIONY KRZYSZTOF ŁYDKA
Redaktor: Rzecznik   
12.11.2015.
Przykładowa grafika

Mieszkaniec Choszczna, 33-letni Krzysztof Łydka zaginął w listopadzie 2014 r. na terenie Wielkiej Brytanii. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Choszcznie tel. 95 765 9511 lub najbliższą jednostką Policji.

Czytaj całość
 
NIE MIAŁ ZAPIĘTYCH PASÓW BEZPIECZEŃSTWA
Redaktor: Rzecznik   
12.11.2015.
 Przykładowa grafika

Kierowca samochodu osobowego marki Audi A6 przeżył groźny wypadek. Tyle szczęścia nie miał pasażer. Mężczyzna nie zapiął pasów bezpieczeństwa. Po uderzeniu w drzewo wypadł z koziołkującego pojazdu, który przygniótł go powodując śmiertelne obrażenia.

Czytaj całość
 
W TROSCE O NIECHRONIONYCH UCZESTNIKÓW RUCHU
Redaktor: Rzecznik   
10.11.2015.
 Przykładowa grafika

Policjanci choszczeńskiej drogówki w czasie codziennej służby rozdają niechronionym uczestnikom ruchu drogowego kamizelki odblaskowe, zawieszki, opaski samozaciskowe oraz pokrowce na plecaki. Wręczając elementy odblaskowe mundurowi przypominają mieszkańcom powiatu przepisy dotyczące obowiązku korzystania z odblasków podczas poruszania się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Elementy odblaskowe zostały zakupione ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu „Widocznie-ekologicznie”.

Czytaj całość
 
ZAGRALI I POSŁUCHALI
Redaktor: Rzecznik   
10.11.2015.
Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Reczu. Drugoklasistów mundurowi zaprosili do gry w bezpieczeństwo natomiast z uczniami klas IV, V i VI rozmawiali o agresji rówieśniczej i odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 2879