pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

ARESZTY ZA ROZBOJE NA STACJACH BENZYNOWYCH
Redaktor: Rzecznik   
02.07.2015.
Przykładowa grafika

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie zatrzymali trzech sprawców odpowiedzialnych za napady na stacje benzynowe w Reczu, Stargardzie Szczecińskim i Strzelcach Krajeńskich.. Wszyscy zatrzymani są po zarzutach, a sąd zastosował wobec nich tymczasowe areszty.

Czytaj całość
 
DRAMATYCZNA RELACJA 14-LETNICH DZIEWCZYNEK
Redaktor: Rzecznik   
01.07.2015.
 Przykładowa grafika

Najpierw zmuszano je do picia alkoholu a później obcy mężczyźni próbowali je wepchnąć do samochodu. Taką dramatyczną relację swoich przeżyć przedstawiły rodzicom dwie nietrzeźwe 14-letnie mieszkanki powiatu choszczeńskiego. Wcześniej do matki jednej z dziewczynek z prośbą o pomoc zadzwoniła ich koleżanka. Powiedziała, że obie dziewczyny są poza miastem nad rzeką i wskutek wypitego alkoholu nie są w stanie dojść do domu. Zaniepokojeni rodzice wezwali policjantów.

Czytaj całość
 
ROBIŁ ZAKUPY SKRADZIONĄ KARTĄ
Redaktor: Rzecznik   
01.07.2015.
Przykładowa grafika

Choszczeńscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który używając skradzionej karty płatniczej czterokrotnie zrobił zakupy w różnych sklepach w Choszcznie wykorzystując funkcję płatności zbliżeniowych. Ustalenia operacyjne policjantów doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży. 43-letniemu mieszkańcowi Choszczna przedstawiono zarzut z art. 278 § 5 kk. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

 
POLICJANCI WSPIERAJĄ AKCJĘ "DZIECKO SIEDZI Z TYŁU"
Redaktor: Rzecznik   
26.06.2015.
Przykładowa grafika

Zachodniopomorska Policja przyłącza się do akcji  pn „Dziecko siedzi z tyłu”.  Założeniem przedsięwzięcia jest uświadomienie dorosłym zagrożeń podczas transportu  dzieci i propagowanie prawidłowych zachowań związanych z przewożeniem najmłodszych. O właściwych postawach będą przypominać rodzicom służby dbające o zdrowie i życie ludzkie oraz zaproszone do współpracy instytucje.

Czytaj całość
 
RADOSŁAW CIBOROWSKI NAJLEPSZYM DZIELNICOWYM W WOJEWÓDZTWIE
Redaktor: Rzecznik   
26.06.2015.
Przykładowa grafika

W ósmym Finale Eliminacji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” zwyciężył reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie st. sierż. Radosław Ciborowski. W klasyfikacji drużynowej nasi dzielnicowi zajęli drugie miejsce. Przypomnijmy, że dwa lata temu Radosław  Ciborowski w plebiscycie „Głosu Szczecińskiego” został wybrany najpopularniejszym dzielnicowym roku.

Czytaj całość
 
PROFILAKTYKA OCZAMI MŁODZIEŻY - POWIATOWI LAUREACI
Redaktor: Rzecznik   
25.06.2015.
Przykładowa grafika

W powiatowych eliminacjach konkursu „Profilaktyka oczami młodzieży” jury wyróżniło trzy prace uczniów Szkoły Podstawowej w Chrapowie. Pierwsze miejsce przyznano Wiktorii Krawczyk, drugie zajął Szymon Szulczewski a trzecie Patrycja Przybylska. Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom wręczył specjalista Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie kom. Jakub Zaręba.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 2812