pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości
USZKODZIŁ DWA SAMOCHODY
Redaktor: Rzecznik   
23.09.2014.
 Przykładowa grafika

Rozcięta karoseria i uszkodzona felga w samochodzie marki BMW oraz urwany zderzak volkswagena to efekt przejazdu pijanego kierowcy ciągnika rolniczego drogą W-160 w okolicach Radunia. 57-letni mieszkaniec gminy Choszczno w organizmie miał 2,4 promila alkoholu. 

Czytaj całość
 
DZIEŃ BEZ SAMOCHODU W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
23.09.2014.
Przykładowa grafika 

Wspólny przejazd ulicami miasta, znakowanie rowerów, prezentacja samochodu z napędem elektrycznym, integracyjny grill i loteria z nagrodami. Tak w skrócie wyglądał wczorajszy dzień bez samochodu. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia oraz zdjęć.

Czytaj całość
 
WIDZIAŁ KARETKĘ, NIE RADIOWÓZ
Redaktor: Rzecznik   
20.09.2014.
 Przykładowa grafika

Policjanci choszczeńskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który o mało nie wjechał w zaparkowany oznakowany radiowóz z włączonymi sygnałami błyskowymi. Mężczyzna w organizmie miał ponad 2,8 promila alkoholu. Spożyty w nadmiarze trunek sprawił, że nietrzeźwy rowerzysta dopiero chwilę po zatrzymaniu zrozumiał, że rozmawia z policjantami a nie jak mu się wydawało z sanitariuszami pogotowia ratunkowego. 

Czytaj całość
 
EKOLOGICZNIE NA DWÓCH I CZTERECH KÓŁKACH
Redaktor: Rzecznik   
19.09.2014.
 Przykładowa grafika

W najbliższy poniedziałek Urząd Miejski w Choszcznie w ramach dnia bez samochodu organizuje przejazd rowerzystów ulicami miasta i ścieżką wokół jeziora. Start o godzinie 17.00 z placu koło fontanny. Meta na plaży miejskiej. Tam też uczestnicy przejazdu oraz mieszkańcy miasta będą mogli obejrzeć samochód z napędem elektrycznym marki Nissan Leaf,  który nie emituje do atmosfery spalin ani dwutlenku węgla. 

Czytaj całość
 
NAJLEPSI ZESPOŁOWO, DRUGA LOKATA KAMILA DŹWILEWSKIEGO
Redaktor: Rzecznik   
19.09.2014.
Przykładowa grafika 

Choszczeńscy dzielnicowi sierż. szt. Kamil Dźwilewski i st. sierż. Radosław Ciborowski w rozegranych wczoraj w Szczecinie finałach eliminacji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” zajęli drużynowo pierwsze miejsce. Indywidualnie Kamil Dźwilewski zdobył drugie miejsce a Radosław Ciborowski uplasował się na czwartym. 

Czytaj całość
 
KOLIZJA TRZECH POJAZDÓW
Redaktor: Rzecznik   
19.09.2014.
 Przykładowa grafika

We wtorek około godziny 17.00 na ulicy Wolności w Choszcznie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na stojące na jezdni w oczekiwaniu na możliwość kontynuowania jazdy audi a3 uderzyło audi a4, którego kierowca jak sam stwierdził nie zauważył wcześniej poprzedzającego go samochodu i nie był w stanie się w porę zatrzymać. Siła uderzenia była na tyle duża, że audi a3 wpadło na stojącego przed nim nissana. Kierujący nie doznali żadnych obrażeń ciała. 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 2582