pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
ZABŁYŚNIJ NA DRODZE W SULISZEWIE I SP NR 3 W CHOSZCZNIE
Redaktor: Rzecznik   
16.09.2015.
Przykładowa grafika

Wszyscy pierwszoklasiści z gminy Choszczno otrzymali już odblaskowe kamizelki i opaski w ramach programu „Zabłyśnij na drodze”. Jutro choszczeńscy policjanci wspólnie ze Stopkiem, orzełkiem i Krzysztofem Zielińskim z Powiatowej Rady BRD odwiedzą najmłodszych uczniów szkół podstawowych w gminie Pełczyce.

Czytaj całość
 
PIERWSZOKLASISTO ZABŁYŚNIJ NA DRODZE!
Redaktor: Rzecznik   
14.09.2015.
Przykładowa grafika

„Zabłyśnij na drodze” to program realizowany wspólnie przez Powiatową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Choszcznie i choszczeńskich policjantów. Dziś rozpoczęła się realizacja drugiego etapu programu.  Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choszcznie oraz szkół podstawowych w Zamęcinie i Sławęcinie otrzymali odblaskowe kamizelki i opaski. W ciągu najbliższych kilku dni elementami odblaskowymi zostaną obdarowani wszyscy pierwszoklasiści z terenu naszego powiatu.

Czytaj całość
 
STOPEK UCZYŁ PRZECHODZIĆ PRZEZ JEZDNIĘ
Redaktor: Rzecznik   
10.09.2015.
Przykładowa grafika

Wczoraj i dzisiaj dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Choszcznie w towarzystwie Stopka i policjantów ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez jezdnię w różnych sytuacjach.

Czytaj całość
 
NAGRODY DLA CHOSZCZEŃSKICH KRYMINALNYCH
Redaktor: Rzecznik   
10.09.2015.
Przykładowa grafika

Dziś przed południem w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie uroczystość, w trakcie, której Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski wręczył nagrody funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego choszczeńskiej komendy. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Choszcznie mł. insp. Ireneusz Winnicki.

Czytaj całość
 
ZLEKCEWAŻYŁ ZNAK STOP
Redaktor: Rzecznik   
08.09.2015.
Przykładowa grafika

Na skrzyżowaniu, przed którym umieszczono znak "STOP" kierujący ma obowiązek "bezwzględnego zatrzymania się". Zwykle znak ten jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny, a my nie zatrzymując się i nie upewniając się o możliwości wyjazdu stwarzamy niebezpieczeństwo dla nas samych jak również dla innych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj całość
 
BEZPIECZNA SZKOŁA 2015/2016
Redaktor: Rzecznik   
08.09.2015.
 Przykładowa grafika

Policja Zachodniopomorska przystępuje do realizacji 12 edycji wojewódzkiego programu edukacji w obszarze bezpieczeństwa pod nazwą „Bezpieczna Szkoła”. Program ten jest formą kompleksowego wsparcia placówek oświatowych w obszarze edukacji na rzecz bezpieczeństwa. Zgłoszenia do programu na formularzu stanowiącym załącznik regulaminu  należy nadesłać do dnia 30 września 2015 r. na adres: prewencjakryminalna@szczecin.policja.gov.pl

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 2846