pchf

OSTATNIE ZDJĘCIA

Advertisement
banerpomoc

POLECAMY

banerbip
kgp
ifp
teltur

Kolporter RSS

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
KAŻDEGO ROKU POLICJA ODNAJDUJE CORAZ WIĘCEJ OSÓB ZAGINIONYCH
Redaktor: Rzecznik   
16.04.2015.
Przykładowa grafika

Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.

Czytaj całość
 
JESTEŚMY OTUMANIENI, PROSZĘ WYWAŻYĆ DRZWI
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

Proszę o pomoc, jesteśmy otumanieni, proszę wyważyć drzwi, czegoś się napaliliśmy. Takie telefoniczne wezwanie odebrał wczoraj o godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. Nie był to głupi żart. Z prośbą o pomoc dzwoniła 24-letnia mieszkanka gminy Choszczno.

Czytaj całość
 
ODNALEZIONA PO OŚMIU GODZINACH
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

Ponad osiem godzin trwały wczorajsze poszukiwania mieszkanki gminy Drawno. Starsza pani wyszła rano z domu w nieznanym kierunku. O zaginięciu kobiety policjantów powiadomił jej syn. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło 15 policjantów, pies tropiący, 6 strażaków z OSP, strażnicy leśni i rybaccy. 81-latka została odnaleziona w okolicach Brzezin i przekazana pod opiekę rodziny.

 
ARESZT I DOZORY ZA ZNĘCANIE, ZATRZYMANY NIETRZEŹWY KIEROWCA I AMATOR MARIHUANY
Redaktor: Rzecznik   
14.04.2015.
Przykładowa grafika

W ciągu ostatnich kilku dni choszczeńscy policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy będąc pod wpływem alkoholu wszczynali awantury domowe. Trzem z nich przedstawiono już zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną.

Czytaj całość
 
DEBATA SPOŁECZNA W RECZU - PODSUMOWANIE
Redaktor: Rzecznik   
10.04.2015.
Przykładowa grafika

26 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Reczu odbyła się debata społeczna o stanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w gminie Recz. Uwagami i wnioskami zgłoszonymi przez uczestniczących w debacie mieszkańców gminy zajęła się komisja ds. analizy bezpieczeństwa ruchu drogowego działająca przy Powiatowej Radzie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz komisja problemowa ds. ograniczenia liczby zdarzeń w ruchu drogowym powstała w ramach porozumienia o współpracy zawartego między Komendą Powiatową Policji w Choszcznie i władzami samorządowymi powiatu.

Czytaj całość
 
ZABŁYŚNIJ NA DRODZE
Redaktor: Rzecznik   
09.04.2015.
Przykładowa grafika

Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści to główni, ale nie jedyni adresaci festynu pod hasłem „Zabłyśnij na drodze odblaskiem i umiejętnościami” przygotowanego przez Starostwo Powiatowe w Choszcznie i Komendę Powiatową Policji w Choszcznie.  Wśród licznych atrakcji coś dla siebie znajdą również przedstawiciele starszych grup wiekowych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 2739